Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

XXXII niedziela okresu zwykłego – 11 listopada 2018 r.

1. Przeżywamy dziś Dzień Niepodległości. Dziękujemy Bogu za odzyskaną niepodległość, polecamy tych, którzy oddali swoje życie za wolność Ojczyzny. Dziękujemy również Panu Bogu za kolejnego orędownika w niebie – bł. Honorata Kośmińskiego, którego relikwie możemy ucałować po Mszy świętej. Dziękujemy także członkom Róż Różańcowych za ofiarę na relikwiarz błogosławionego. (Zapraszamy na różaniec z wypominkami o godz. 17. 30). Składka dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

2. W poniedziałek o godz. 17. 00 będzie spotkanie dla młodzieży z klas siódmych szkoły podstawowej a o godz. 19. 00 z klas trzecich gimnazjum z racji przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków grupy apostolskiej Campus Misericordiae.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Niepokalanej, po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie Koła Przyjaciół „Radia Maryja”.

5. W czwartek przez cały dzień w kościele będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, zapraszamy na prywatne spotkanie z Bogiem.

6. W sobotę w liturgii wspominamy św. Elżbietę Węgierską. O godz. 18. 00 będzie Msza św. w intencji śp. ks. prał. Stanisława ZARYCHA w trzecią rocznicę śmierci.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 17. 30 będą wypominki za zmarłych. Składka mszalna przeznaczona będzie na wsparcie Domu Księży Emerytów „EMAUS” w Korczynie. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na Schronisko im. Świętego Brata Alberta troszczące się o bezdomnych. Okazując miłosierdzie najwłaściwiej wpiszemy się w obchody przypadającego Światowego Dnia Ubogich.

8. Nasza parafianka zgubiła telefon na trasie rowerowej k. Sanu, uczciwego znalazcę prosimy o zwrot.

9. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana śp. Wiktoria KIEK – ul. Kołłątaja 8 i Edmund KIMAK – ul. Krasińskiego 20. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały. „Wieczne odpoczywanie…”.