XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11. 10. 2020 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11. 10. 2020 r.

 

1. Przypominamy i prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych w naszym kościele. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołem możemy złożyć ofiarę do puszek na Papieską Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. W poniedziałek o godz. 17. 00 w kościele będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII szkoły podstawowej.

3. We wtorek na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15 zapraszamy dzieci z klas IV. Po Mszy Św. spotkanie dla grupy Campus Misericordiae.

4. W środę podczas nabożeństwa różańcowego będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, a po Mszy św. będzie spotkanie Koła Przyjaciół “Radia Maryja”.

5. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Misyjny oraz wypada święto św. Łukasza, pamiętajmy o modlitwie w intencji służby zdrowia.

6. Na ołtarzach bocznych naszego kościoła wyłożone są kartki wypominkowe na listopad, prosimy je składać do skrzynki w zakrystii.

7. Dzisiaj zachęcamy do zakupu tygodnika Niedziela, ze względu na artykuł dotyczący naszej parafii, cena gazety 6 zł.

8. W minionym tygodniu wspólną drogę życia przez zawarcie sakramentu małżeństwa rozpoczęli: Magdalena HORDOWSKA i Mateusz ZAKRZEWSKI. Życzymy im udanego małżeństwa i opieki Świętej Rodziny Z naszej parafialnej wspólnoty odszedł do Pana: śp. Hieronim CHOMA – ul. Borelowskiego. Niech dobry Bóg przyjmie go do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu