Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06. 10. 2019 r.

inndeks

1. Dziś o godz. 17:15 będzie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. Przypominamy, że w październiku nabożeństwa odbywają się codziennie o godz. 17:15 wraz z obrzędem Komunii świętej. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

2. W poniedziałek Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej o godz. 17:00 będzie kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI Szkoły Podstawowej, natomiast po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii będzie spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Jutro rozpoczniemy w naszej parafii katechizację przedmałżeńską dla narzeczonych. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w salce na plebani o godz. 19:15.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie grupy apostolskiej Campus Misericordiae.

4. W środę podczas nabożeństwa różańcowego będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Koła Przyjaciół „Radia Maryja”.

5. W czwartek jak co tydzień będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie formacyjne Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. W piątek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy młodzież ( RAM, OAZA) na swoje spotkanie formacyjne do salki na plebanii.

7. W sobotę z naszej parafii wyruszy autokarowa Pielgrzymka do Krakowa Łagiewnik. Wyjazd o godz. 4:30 od strony Sanu.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na „Papieską Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia”, o przeprowadzenie kwesty proszeni są członkowie grupy apostolskiej Campus Misericordiae, natomiast składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 będzie Msza św. dla dzieci z klas trzecich i ich rodziców – przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej.

9. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszły do Pana śp. Mieczysława ŁYCZAK, ul. Drużbacka 10 i śp. Leontyna LACHOWICZ, ul. Grunwaldzka 11. Niech dobry Bóg przyjmie je do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.