XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. 09. 2022 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. 09. 2022 r.

1. W środę wraz w całym światem włączamy się w akcję: „Koronka na Ulicach Miast Świata”. O godz. 15. 00 zapraszamy do wyjścia przed nasze bloki mieszkalne, by wspólnie publicznie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Szczególnym miejscem modlitwy będzie tak jak w poprzednim roku Plac Konstytucji 3 Maja przy naszym kościele.

2. W czwartek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. W najbliższą sobotę rano Męski Różaniec. W tym dniu o godz. 17.00 będzie medytacja Maryjna, a następnie różaniec fatimski i wieczorna Msza święta. W sobotę rozpoczynamy różańcowy miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe w październiku będą wspólne dla dzieci, młodzieży i dorosłych o godz. 17.15. Dla dzieci będą rozdawane obrazki. W tym dniu wyjazd członków Róż Różańcowych do Przysietnicy o godz. 7.00 z parkingu nad Sanem.

4. Karmelici Bosi wraz ze Wspólnotą KREM zapraszają do udziału w “Deszczu Róż” w wigilię święta św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek o godz. 19.30 w kościele Karmelitów Bosych w Przemyślu. Szczegóły na plakacie.

5. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 3 października (poniedziałek) o godz. 19.00 w salce na plebani.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla kl. 8 przed bierzmowaniem, a nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic różańcowych będzie o godz. 17.00.

7. Do wspólnoty Kościoła przyjęliśmy przez chrzest: Antoniego Piotra KURASZ – życzymy dziecku i całej rodzinie Bożej opieki, a pożegnaliśmy śp. Jadwigę ZĄBEK -ul. Krasińskiego. Prośmy dla niej o łaskę Nieba: Wieczny odpoczynek….

Close Menu