Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019

inndeks

1. W środę o godz. 17. 30 będzie modlitwa różańcowa w intencji życia, małżeństwa i rodziny z racji 25 dnia miesiąca, zapraszamy również w tym dniu na Nowennę do Matki Bożej Niepokalanej.

2. W czwartek w naszym kościele będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zapraszamy na modlitwę.

3. W sobotę wraz w całym światem włączamy się w akcję: „Koronka na Ulicach Miast Świata”. O godz. 15. 00 zapraszamy do wyjścia na podwórka przed nasze bloki mieszkalne, by wspólnie publicznie odmówić Koronką do Miłosierdzia Bożego. Szczególnym miejscem modlitwy będzie tak jak w poprzednim roku Plac Konstytucji 3 Maja przy naszym kościele.

 4. W najbliższą niedzielę Towarzystwo Pomocy Św. Brata Alberta w Przemyślu przeprowadzi zbiórkę pieniężną do puszek na cele charytatywne Towarzystwa działającego głownie na rzecz ludzi ubogich i bezdomnych

 5. W najbliższą niedzielę o godz. 17.30. zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła z racji liturgicznego wspomnienia Świętych Archaniołów.

6. Zachęcamy do zapisywania się na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż Różańcowych do Krosna, do Sanktuarium św. Jana Pawła II. Wyjazd z parafii w najbliższą sobotę 28 września o godz. 7. 00 od strony Sanu, powrót po południu. Koszt 25 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

7. Zapraszamy też do zapisywania się na IV Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach 12 października. Koszt 55 zł, zapisy w kancelarii.

8. Poświęcenie i przekazanie różańców dzieciom z klas III z naszej parafii, przygotowujących się do I Komunii Św., odbędzie się 1 października (wtorek) podczas Mszy św. o godz. 18.00.

9. Spotkanie dla chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami we wtorek o godz. 17.00 w kościele.

10. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 7 października o godz. 19.15 w salce na plebani.

11. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszły do Pana śp. Janina STARZAK – ul. Kołłątaja 6 i Zofia BAJDAK– ul. Kołłątaja 8 i Teresa POLINIEWICZ – ul. Hoffmanowej 9. Niech dobry Bóg przyjmie je do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.