XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20. 10. 2019

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20. 10. 2019

inndeks

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny obchodzonym pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”, będziemy modlić się za misjonarzy i na misje przekażemy dzisiejszą składkę.

2. W poniedziałek o godz. 17. 00 będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII szkoły podstawowej.

3. We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, po każdej Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii. Po Mszy wieczornej spotkanie w salce na plebani dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

4. W środę podczas nabożeństwa różańcowego odprawimy Nowennę do Matki Bożej Niepokalanej.

5. W czwartek w liturgii wspominamy bł. ks. Jana Balickiego, po każdej Mszy św. będzie można ucałować relikwie Błogosławionego. Zachęcamy do włączenia się w Dzieło Pomocy Powołaniom im. bł. ks. Jana, by modlitwą wspierać powołanych oraz wypraszać nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Na ołtarzach bocznych naszego kościoła znajdziemy stosowne deklaracje.

6. Na ołtarzach bocznych naszego kościoła wyłożone są kartki wypominkowe na listopad. Na kartkach znajdują się podane daty, które oznaczają dzień czytania imion zmarłych. Czytelnie wypisane kartki prosimy składać do skrzynki w zakrystii. W listopadzie będzie codziennie odmawiany różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach o godz. 17. 30 oraz będzie codziennie odprawiona Msza św. o godz. 18. 00.

7. OO. Franciszkanie i wspólnota Posłani w Duchu zapraszają na rekolekcje połączone z modlitwą o uzdrowienie w dniach 26-27 października. Szczegóły rekolekcji i program znajdują się w gablotce.

8. Serdecznie zapraszamy każdego dnia na modlitwę różańcową o godz. 17. 15 przy Obrazie Matki Bożej Robotników „Solidarności”:

Niedziela (20 października) –w intencji Ojczyzny (Akcja Katolicka)

Poniedziałek (21 października) – w intencji młodzieży (młodzież przygotowująca się do bierzmowania i Róża Matki Bożej Niepokalanej)

Wtorek (22 października) – w intencji dzieci (dzieci i rodzice przygotowujące się do I Komunii i Róża Matki Bożej Pięknej Miłości)

Środa (23 października) – w intencji papieża, biskupów i kapłanów (grupa Apostolska Margaretka)

Czwartek (24 października) – w intencji powołań kapłańskich i zakonnych (Dzieło Pomocy Powołaniom)

Piątek (25 października) – w intencji rodzin i małżeństw z naszej parafii (Stowarzyszenie Rodzin Katolickich)

9. W ostatnią niedzielę złożyliśmy na tacę 4150, 00 zł. na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary także indywidualne na potrzeby parafii i kościoła.

Close Menu