XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18. 10. 2020

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18. 10. 2020

 

 

  1. W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce wydany został dekret ks. abpa Adama Szala, w którym od 18 października udziela ogólnej dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. oraz zachęca do korzystania z radia i telewizji w uczestnictwie we Mszy Św. Według państwowych wytycznych w kościele może znajdować się 1 osoba na 7m2, a zatem liczba wiernych w naszym kościele może liczyć ok. 50 osób. Prosimy o przestrzeganie zarządzeń państwowych i diecezjalnych.

  2. Ze względu na pandemię odwołujemy wszelkie spotkania zarówno przygotowujące do bierzmowania, jak i również spotkania grup parafialnych, w tym tygodniu Rycerstwa św. Michała Archanioła i animatorów Róż Różańcowych.

  3. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15, bardzo prosimy, by dzieci wraz z rodzicami oraz dorośli odmawiali różaniec w domach.

  4. Dziś Niedziela Misyjna. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach i misjonarkach.

  5. W środę na Mszy św. wieczornej będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej.

  6. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II i możliwość całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. A w sobotę wspomnienie bł. ks. Jana Wojciecha Balickiego, w modlitwie pamiętamy o wszystkich członkach Dzieła Pomocy Powołaniom z naszej parafii.

  7. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na składkę 3950, 00 zł. na potrzeby naszej parafii, członkowie Róż Różańcowych ofiarowali 500, 00 zł – wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarność. Dzięki tym ofiarom remontujemy i przygotowujemy salkę na spotkania w dawnym magazynie przy dzwonnicy (równanie ścian, nakładanie siatki na ściany, gładź, wymiana okien, malowanie itd.).

  8. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do Pana śp. Stanisława KWIATKOWSKA – ul. 3 Maja. Niech dobry Bóg przyjmie ją do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”

  9. Dobremu i miłosiernemu Bogu polecamy także śp. Stanisława JASIEWICZA, tatę ks. proboszcza, który dzisiaj został powołany do Pana: “Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie”. 

Close Menu