XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06. 09. 2020 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06. 09. 2020 r.

 

 

 

 

1. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla dzieci, które w najbliższą sobotę o godz. 11.00 przystąpią do I Komunii Św. Zapraszamy także młodzież z naszej parafii z klasy VI na pierwsze spotkanie związane z przygotowaniem do bierzmowania po Mszy wieczornej do salki na plebanię.

2. We wtorek o godz. 17.00 w kościele zbiórka dla młodszych ministrantów, a w niedzielę o godz. 10.30 scholki w salce na plebanii. Po Mszy wieczornej spotkanie grupy Campus Misericordiae.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Niepokalanej i rozpoczniemy Triduum przed parafialnym świętem Najświętszego Imienia Maryi (12 września). Na wieczornych Mszach św. będą specjalne nabożeństwa maryjne. Po Mszy wieczornej w środę spotkanie Radia Maryja.

4. W czwartek nie będzie spotkania dla Straży Honorowej Serca Pana Jezusa z racji zbliżającego się Dnia Skupienia, który odbędzie się w parafii Księży Salezjanów 14 września (poniedziałek) o godz. 9.00.

5. W piątek spowiedź dla dzieci i ich rodziców przed I Komunią Świętą od godz. 16.30.

6. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 11.30 dzieci i rodziców z klas III, które rozpoczną przygotowanie do I Komunii Św. w naszej parafii.

7. Wszystkie dzieci obecne na Mszy Św. zapraszamy do zakrystii po obrazki “Ziarno” z tekstem Ewangelii i konkursem. Dziś składka przeznaczona na Seminarium, a za tydzień na parafię.

8. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do Pana śp. Halina GŁAZ. Niech dobry Bóg przyjmie ją do swej chwały; „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu