Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04. 08. 2019 r.

inndeks

 1. Dziś o godz. 17. 00 będzie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, składka mszalna przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji.

2. We wtorek będziemy przeżywać Święto Przemienienia Pańskiego.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Niepokalanej.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień.

5. W piątek wspominamy św. Teresę Benedyktę od Krzyża (Edytę Stein), męczennicę i patronkę Europy. W sobotę w liturgii wspominamy św. Wawrzyńca – diakona i męczennika.

6. Trwają zapisy na pielgrzymkę pieszą do Kalwarii. Pielgrzymka wyruszy w poniedziałek 12 sierpnia po Mszy św. o godz. 7. 00. Koszt noclegów, w nowym lepiej wyposażonym miejscu wynosi 50 zł. Zapisy przyjmujemy codziennie w kancelarii parafialnej.

7. W najbliższą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy pielgrzymów z Mościsk. Jeśli ktoś ma miejsce to prosimy o przyjęcie ich na jedną noc do swoich domów. Zapisy parafian przyjmujących pielgrzymów w zakrystii lub w kancelarii.

8. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

9. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie sakramentu Chrztu świętego zostało przyjęte dziecko: Franciszek Józef SOLECKI – dziecku i rodzicom życzymy wytrwałości w wierze. Z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Janina MATERA – ul. Drużbackiej 8. Niech dobry Bóg przyjmie ją do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.