Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 07. 07. 2019 r.

inndeks

1. Dzisiejsza składka mszalna przeznaczona będzie na seminarium duchowne.

2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy uroczystą nowennę przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel. Codziennie przez dziewięć dni o godz. 17. 30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiewać będziemy godzinki szkaplerzne. Dzisiaj modlitwa rozpocznie się o godz. 17. 00 ponieważ odmówimy różaniec i będzie zmiana tajemnic.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Niepokalanej.

4. W czwartek przypada święto św. Benedykta – Patrona Europy oraz naszych SS. Benedyktynek, polecamy całą naszą parafię wstawiennictwu tego Patrona. W parafii na Kazanowie będzie odpust parafialny z główną Mszą świętą o godz. 18. 00. W czwartek jak co tydzień zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. Przypominamy, że Bractwo Szkaplerzne organizuje jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej k. Krakowa na spotkanie Rodziny Szkaplerznej w dniu 20 lipca. Zapisy w kancelarii parafialnej wraz z wpłatą i numerem PESEL do 15 lipca. Koszt wraz z ubezpieczeniem 60 zł. Wyjazd o godz. 4. 00 z przystanku autobusowego przy ul. 3 Maja naprzeciw sklepu „SZPAK”. Powrót w godzinach wieczornych, liczba miejsc ograniczona ze względu na łączenie się z pielgrzymami z Karmelu.

6. W dniach 21-27 lipca odbędzie się w Kalwarii Pacławskiej kolejne Franciszkańskie Spotkanie Młodych, na które serdecznie zapraszamy młodzież. Szczegółowe informacje o spotkaniu znajdują się w gablotce i w Internecie.

7. W najbliższą niedzielę składka mszalna przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

8. W minionym tygodniu wspólną drogę życia przez zawarcie sakramentu małżeństwa rozpoczęli: Joanna STRZĘPEK i Sebastian KRUGER– życzymy im udanego małżeństwa i opieki Świętej Rodziny. W minionym tygodniu także odeszła do Pana śp. Anna TOPCZEWSKA, zamieszkała Piaseczno. Niech Bóg przyjmie ją do swojej chwały: “Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…. “