XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 05. 07. 2020 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 05. 07. 2020 r.

 

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17. 00. Przypominamy o wymogach sanitarnych, o obowiązkowej maseczce w kościele. Dzisiejsza składka mszalna przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne, a do puszek zbieramy na pomoc powodzianom. Dziękujemy osobom z Campus Misericordiae za pomoc w zbiórce.

2. We wtorek rozpoczynamy uroczystą nowennę przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel. Codziennie przez dziewięć dni o godz. 17. 30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiewać będziemy godzinki szkaplerzne.

3. W środę wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona archidiecezji, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Niepokalanej.

4. W czwartek jak co tydzień zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę przypada święto św. Benedykta – Patrona Europy oraz naszych SS. Benedyktynek, polecamy całą wspólnotę Sióstr i naszą parafię wstawiennictwu tego Patrona. W sobotę o godz. 9.00 w kościele Karmelitów Bosych zostanie odprawiona Msza Święta w 77 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii odbędą się uroczystości przy Grobie Wołyńskim na Cmentarzu Wojskowym.

7. W najbliższą niedzielę składka mszalna przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

8. W minionym tygodniu wspólną drogę życia przez zawarcie sakramentu małżeństwa rozpoczęli: Karolina SERYŁO i Adrian STANIEC– życzymy im udanego małżeństwa i opieki Świętej Rodziny. A do wspólnoty parafialnej przez chrzest św. zostali przyjęci: Jan Bartosz TKACZ i Paula Róża SANOCKA – życzymy im wielu łask Bożych. W minionym tygodniu także odeszli do Pana śp. Jan KRUPCZAK, śp. Helena DUDKA i śp. Edward PROKOP. Niech Bóg przyjmie ją do swojej chwały: “Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…. “

Close Menu