XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 03. 07. 2022 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 03. 07. 2022 r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17. 00, a składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

2. Już teraz dziękujemy Panu dr. hab. Mieczysławowi Guzewiczowi – specjaliście z zakresu teologii i duszpasterstwa małżeństw za wygłoszenie nauk rekolekcyjnych w naszej parafii, w których z małżeńską pasją i radością podpowiadał nam recepty na szczęście w małżeństwie i rodzinie. Serdecznie Mu dziękujemy i zapraszamy jeszcze dziś na ostatnią naukę po każdej Mszy św.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca i możliwość spowiedzi od godz. 16.00 do 18.00. W czwartek rozpoczynamy również uroczystą nowennę przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel. Codziennie przez dziewięć dni o godz. 17. 30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiewać będziemy godzinki szkaplerzne. Bractwo Szkaplerzne zaprasza na 24 Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej do Czernej w dniu 23 lipca. Zapisy w kancelarii parafialnej.

4. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona archidiecezji przemyskiej.

5. W minionym tygodniu przyjęliśmy do wspólnoty Kościoła Zofię Helenę STROJECKĄ – życzymy rodzicom i dziecku Bożych Łask, a odeszli do Pana zmarli: śp. Marzena SZOT – ul. Borelowskiego, śp. Adam ŻUROWSKI – Żurawica i śp. Danuta KWAŚNA – Tychy. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu