XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14. 06. 2020 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14. 06. 2020 r.

1. Dziś o godz. 17. 30 nabożeństwo do Serca Jezusowego i procesja eucharystyczna. W czasie oktawy Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe oraz procesja eucharystyczna po Mszy Św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami.

2. W poniedziałek na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców z dziećmi z kl. IV, które będą przeżywać rocznice I Komunię Św. W dniu 27 czerwca w sobotę o godz. 18.00 jest planowana Rocznica I Komunii Św.

3. We wtorek o godz. 17.00 zapraszamy kandydatów i młodych ministrantów na spotkanie do salki na plebani. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie dla Rycerstwa Świętego Michała Archanioła.

4. W środę po Mszy Św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej i spotkanie dla animatorów Róż Różańcowych w salce na plebanii.

5. W czwartek zapraszamy na całodzienna adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 18. 00 będzie uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała – poświęcimy wianki i pobłogosławimy dzieci – zapraszamy wszystkie dzieci, a także Dziewczęcą Służbę Maryi i ministrantów.

6. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów – z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30 wraz z modlitwą za Ojczyznę z racji 19 dnia miesiąca.

7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30, a wieczorna Msza Św. już z formularza niedzielnego.

8. 22 czerwca (poniedziałek) o godz. 16.45 zapraszamy na spotkanie do Kościoła uczniów klas VIII, przygotowujących się do bierzmowania

9. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszły do Pana śp. Aleksandra PIECZEK i śp. Krystyna ZUB. Niech dobry Bóg przyjmie je do swojej chwały. „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu