Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

XI niedziela okresu zwykłego – 17 czerwca 2018 r.

1. (Dziś o godz. 17. 30 będzie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa).

2. We wtorek na wieczornej Mszy św. będzie modlitwa za Ojczyznę z racji 19 dnia miesiąca, po modlitwie spotkanie formacyjne Rycerstwa św. Michała Archanioła.

3. W środę na wieczornej Mszy św. będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, po modlitwie spotkanie formacyjne animatorów Róż Różańcowych.

4. W czwartek przez cały dzień będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy. Od godz. 17. 00 będzie okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego.

5. W piątek o godz. 7. 45 będzie Msza św. na rozpoczęcie XXX Jubileuszowej Pielgrzymki Grup Trzeźwościowych do Kalwarii Pacławskiej. O godz. 8. 30 będzie dodatkowa Msza św. dla młodzieży z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 na zakończenie roku szkolnego a o godz. 11. 00 dla szkoły podstawowej „KAMON”.

6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godz. 11. 30 Mszę św. odprawi nasz rodak ks. Andrzej Żmudzki, obchodzący 25. rocznicę święceń kapłańskich, o godz. 17. 30 będzie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W archikatedrze o godz. 11. 30 zostanie odprawiona Msza św. odpustowa.

7. OO. Karmelici zapraszają na nauki przedmałżeńskie. Pierwsze spotkanie będzie w poniedziałek 25 czerwca o godz. 19. 00 w Sali Rycerskiej – wejście przez furtę klasztorną.

8. OO. Franciszkanie zapraszają na Wieczór Uwielbienie w dniu 30 czerwca o godz. 19. 30 – szczegóły na plakacie.

9. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 4110, 00 zł. na potrzeby naszej parafii. W ostatnim miesiącu kolejnych 3 ofiarodawców indywidualnych wpłaciło na konto 200, 00 zł. – wszystkim serdecznie dziękujemy – „Bóg zapłać”.

10. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie Chrztu świętego została włączona Natalia SZEGDA – rodzicom i dziecku życzymy wytrwałości na drodze wiary. Z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Barbara WĘGRZYNOWSKA – ul. St. Augusta 37. Niech dobry Bóg przyjmie ją do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.