VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29. 05. 2022 r.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29. 05. 2022 r.

 

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej archidiecezji święcenia diakonatu, modlimy się za nowo wyświęconych diakonów.

2. We wtorek zakończenie nabożeństw majowych, a w czerwcu litania do Serca Pana Jezusa po Mszy Św., a różaniec w intencji pokoju o godz. 17.30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, a po Mszy wieczornej spotkanie dla Akcji Katolickiej.

4. W pierwszy czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 16.00 -18.00. Po Mszy wieczornej spotkanie dla Rodziny i Bractwa Szkaplerznego.

5. W pierwszy piątek rano odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Droga światła o godz. 9.00, a spowiedź w godz. 16.00 – 18.00, a o godz. 16.30 dodatkowa Msza św. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, którą poprowadzi Arcybractwo NSPJ.

6. Z racji pierwszej soboty rano Męski Różaniec, a o godz. 17.00 medytacja Maryjna, różaniec i Litania do Serca Pana Jezusa. W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia kapłańskie – otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.00.

8. Zapraszamy do zapisywania się na pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej, wyjazd 11 czerwca (sobota). Zapisy u p. Teresy Stanowskiej.

9. Karmelici Bosi i Wspólnota Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego zapraszają do udziału w czuwaniu w wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę (4 czerwca) o godz. 20.00 w kościele Ojców Karmelitów w Przemyślu.

10. Za tydzień do puszek będą zbierać przedstawiciele Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta w Przemyślu.

11. W minionym tygodniu odeszła do Pana: Krystyna TOWARNICKA – ul. 3 Maja. Niech dobry Bóg obdarzy ją życiem wiecznym: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu