VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16. 02. 2020 r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16. 02. 2020 r.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 w kościele spotkanie dla klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerstwa św. Michała Archanioła.

3. W środę o godz. 18. 00 będzie Msza św. nowennowa ku czci Niepokalanej oraz modlitwa za Ojczyznę z racji 19 dnia miesiąca. Po modlitwie będzie spotkanie formacyjne animatorów Róż Różańcowych.

4. W czwartek w naszym kościele będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W minionym tygodniu składka na potrzeby Kościoła wyniosła: 4505 zł, dodatkowo 1100 zł ofiarowały Róże Różańcowe, oraz ofiarodawcy indywidualni. Bóg zapłać.

6. W parafii rozliczane są PIT-y podatkowe, w budynku od strony ul. Krasińskiego. Uprzejmie prosimy o przychodzenie z rozliczeniem z roku 2018 i dokumentacją z roku 2019 – umożliwi to przesłanie zgłoszenia do Urzędu Skarbowego przez Internet.

7. Już teraz zapraszamy młodzież (od 7 klasy SP wzwyż) na Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej w Błażowej w weekend Niedzieli Palmowej od 3 do 5 kwietnia. Koszt 80 zł. Zgłoszenia w kancelarii. Więcej informacji na plakacie.

8. Informujemy, że Przemyska Droga Krzyżowa będzie miała miejsce w czwartek, 5 marca 2020 r. Rozpoczęcie o godzinie 19.00 na placu obok Archikatedry. Nasza parafia czyta IV Stację i niesie krzyż. Zapraszamy wszystkie nasze grupy do udziału w tej modlitwie. Jednocześnie informujemy, że Misje Święte w parafii odbędą się w dniach od 22 – 28 marca 2020 (od IV Niedzieli Wielkiego Postu) – zachęcamy do modlitwy o dobre owoce tych szczególnych rekolekcji.

9. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Zygmunt JASINA, śp. Julia PIEJKO i śp. Marianna BEMBENEK – wszyscy z ul. 3 Maja, niech dobry Bóg obdarzy ich życiem wiecznym: „Wieczne odpoczywanie…”

Close Menu