VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17. 05. 2020 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17. 05. 2020 r.

1. W poniedziałek, 18 maja, wypada 100-rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Chcemy dzisiaj i jutro dziękować Panu Bogu za dar Papieża. Będziemy to czynić  podczas Mszy świętej i nabożeństw majowych.

2. Od 17 maja (niedziela) zapraszamy do 40 osób na Msze Św. do naszego kościoła. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17. 30.

3. W poniedziałek, wtorek i środa przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). We wtorek modlitwa za Ojczyznę z racji 19 dnia miesiąca.

4. W środę w czasie nabożeństwa majowego Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej. W tym dniu rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Jamrozka.

5. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlić się będziemy za naszego ks. Abpa Adama Szala w rocznicę ingresu do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.

6. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. Przypominamy, że Msza Św. w sobotę o godz. 18.00 jest już liturgicznie niedzielną.

8. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

9. Informujemy, że I Komunia Święta w naszej parafii odbędzie się grupami w dwóch terminach 27 czerwca i 12 września.

10. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii.

11. Pomódlmy się w intencji ustania epidemii, ludzi chorych, personelu medycznego, służb ratowniczych: Św. Michale ArchanieleMatko Boża Niepokalana, módl się za nami.

Close Menu