V NIEDZIELA ZWYKŁA – 09. 02. 2020 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 09. 02. 2020 r.

inndeks

1. W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy młodzież z klas VII na spotkanie przed bierzmowaniem

2. We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Będziemy modlić się za ludzi chorych i cierpiących, a sakrament chorych udzielimy w naszej parafii podczas Misji Świętych w Wielkim Poście. Caritas zaprasza wszystkich chorych z Przemyśla i ich opiekunów na uroczystą Eucharystię połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem do parafii Miłosierdzia Bożego na godz. 10.00. We wtorek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie grupy apostolskiej Campus Misericordiae.

3. W środę po Mszy św. wieczornej będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, po modlitwie spotkanie Koła Przyjaciół „Radia Maryja”.

4. W czwartek całodzienna adoracja, a po Mszy wieczornej spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W piątek w liturgii wspominamy św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. W parafii na Kazanowie będzie Msza św. odpustowa o godz. 18. 00. Również w tej parafii od 2 marca odbywać się będzie katechizacja dla narzeczonych, w poniedziałki, środy i piątki w kościele (przez trzy tygodnie). W piątek zapraszamy na Spotkanie z Biblią o godz. 16.30.

6. Od poniedziałku będzie możliwość bezpłatnego rozliczenia PIT- ów podatkowych za rok 2019 i przekazania 1% podatku na cele Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Rozliczanie będzie w budynku pod dzwonnicą wejście od strony ul. Krasińskiego od poniedziałku do piątku w godz. 17. 00 – 18. 00. Uprzejmie prosimy o przychodzenie z rozliczeniem z roku 2018 i dokumentacją z roku 2019 – umożliwi to przesłanie zgłoszenia do Urzędu Skarbowego przez Internet.

7. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszły do Pana: śp. Urszula JOBKO – ul. 3 Maja, Ignacy KWAŚNIAK – ul. Krasińskiego i Zdzisław ZIELIŃSKI – ul. Traugutta, niech dobry Bóg obdarzy ich życiem wiecznym: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu