V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07. 02. 2021 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07. 02. 2021 r.

 

1. Dziś o godz. 17. 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

2. We wtorek o 17.00 spotkanie z ministrantami w salce na plebani.

3. W środę wspomnienie św. Scholastyki, siostry św. Benedykta i matki duchowej wszystkich wspólnot benedyktyńskich. Na Mszy św. wieczornej będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, a po Mszy Św. spotkanie w kościele dla młodzieży kl. VIII, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Będzie możliwość modlitwy za chorych podczas całodziennej adoracji, a sakrament chorych w naszej parafii udzielimy w czasie Misji Świętych. Radio Fara zachęca do oglądania i słuchania transmisji Mszy Św. o godz. 11.00 w intencji wszystkich chorych sprawowanej przez abpa Adama Szala w Centrum Medyczno-Charytatywnym w Krośnie.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców wraz z dziećmi z kl. III, które przygotowują się do I Komunii Św. na Mszę Św. o godz. 11.30.

6. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odszedł do Pana: śp. Ryszard ZIELIŃSKI – ul. Drużbackiej, niech dobry Bóg obdarzy go życiem wiecznym: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu