Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

V niedziela okresu zwykłego – 10 lutego 2019 r.

1. W poniedziałek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Będziemy modlić się za chorych, którym należy zawsze okazywać szczególne zainteresowanie i miłość. Caritas zaprasza wszystkich chorych z Przemyśla i ich opiekunów na uroczystą Eucharystię połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem do parafii pw. św. Józefa Sebastiana Biskupa na godz. 10. 00. Nabożeństwo poprowadzi ks. abp Józef Michalik.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie grupy apostolskiej Campus Misericordiae.

3. W środę po Mszy św. wieczornej będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, po modlitwie spotkanie Koła Przyjaciół „Radia Maryja”.

4. W czwartek w liturgii wspominamy św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Przez ich wstawiennictwo będziemy modlić się o zachowanie chrześcijańskich korzeni naszego kontynentu. W parafii na Kazanowie będzie Msza św. opustowa o godz. 18. 00. W naszym kościele będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy. W kościele Ojców Reformatów o godz. 18. 00 odbędzie się kolejny „Wieczór zaufania”.

5. W sobotę o godz. 18. 45 będzie kolejna katecheza liturgiczna w salce na plebani.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11. 30 będzie Msza św. i zaległe spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej.

7. W parafii rozliczne są PIT-y podatkowe. Uprzejmie prosimy o przychodzenie z rozliczeniem z roku 2017 i dokumentacją z roku 2018 – umożliwi to przesłanie zgłoszenia do Urzędu Skarbowego przez Internet.

8
. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizujące Bal Karnawałowy dla dzieci informuje, że jeszcze są wolne miejsca.

9. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszły do Pana: śp. Józefa PUSIARSKA – ul. 3 Maja 38B i Maria RUDNICKA – ul. Kosynierów 1. Niech dobry Bóg obdarzy je życiem wiecznym: „Wieczne odpoczywanie…”.