UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA- 21. 11. 2021

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA- 21. 11. 2021


1. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Dziś Towarzystwo św. Brata Alberta zbiera do puszek na rzecz schroniska dla bezdomnych. Nabożeństwo różańcowe z wypominkami o godz. 17.15, a po nim odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W tygodniu wypominki wraz z różańcem o godz. 17.15, a po niej Msza św. ofiarowana za zmarłych czytanych w danym dniu.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Niepokalanej po różańcu wypominkowym.

4. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

5.W ostatnim tygodniu złożyliśmy na potrzeby parafii kwotę 5150 zł. oraz Róże Różańcowe 1100 zł, a także osoby indywidualne. Serdecznie wszystkim dziękujemy za ofiary, które teraz częściowo przeznaczymy na ogrzewanie kościoła i salki.

6. Prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych w naszym kościele i noszenie maseczek.

7. W minionym tygodniu sakrament chrztu przyjął: Marek Tadeusz MAKAR – rodzicom i dziecku życzymy Bożych łask na każdy dzień, a z naszej parafialnej wspólnoty pożegnaliśmy: śp. Romana PTASZEK – ul. Kosynierów, śp. Daniela PAJEK – ul. 3 Maja, śp. Stanisław JASIK – ul. Drużbacka, śp. Zbigniew SZMIGIELSKI – ul. Kosynierów i śp. Piotr DŻON- ul. Kosynierów i śp. Adam KORDYS – ul. Borelowskiego. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały. Wieczne odpoczywanie...

Close Menu