NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27. 12. 2020 r.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27. 12. 2020 r.

 

1. Przeżywając Niedzielę Świętej Rodziny pielęgnujmy w naszych rodzinach miłość, zgodę, pokój i wzajemny szacunek, szczególnie módlmy się za rodziny przeżywające kryzysy i trudności.

2.W ramach wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu zapraszamy parafian w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę na Msze Św. wieczorne o godz. 18.00 i specjalne błogosławieństwo rodzin. Prosimy, aby przynieść do kościoła wodę, która zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze mieszkania i domy. Lista ulic, bloków i domów na każdy dzień znajduje się w gablotce parafialnej, na stronie internetowej i na kartkach rozłożonych na bocznych ołtarzach.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej.

4. W czwartek całodzienna adoracja i Msza Św. na zakończenie Roku Pańskiego 2020 wyjątkowo o godz. 16. 00, a po niej nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne.

5. W piątek przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki i Nowy Rok oraz szczególny dzień modlitw o pokój na świecie. W Uroczystość Msze święte będą w porządku niedzielnym. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W pierwszą sobotę o godz. 17.15 będzie medytacja maryjna, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec Fatimski oraz Msza św. z formularza niedzielnego.

7. W kościele zachowujemy przepisy sanitarne, nosimy maseczki, dezynfekujemy ręce, zachowujemy odległości. Z prasy katolickiej zarówno Niedziela jak i Gość Niedzielny są po 10 zł. Niedziela zawiera kalendarz na rok 2021. Składamy podziękowanie za kwiaty do naszej świątyni oraz za wszelkie ofiary składane indywidualnie i na konto. Niech Bóg wszystkim ofiarodawcom wynagrodzi obfitym błogosławieństwem.

Close Menu