Parafia pw. Świętej Trójcy w Przemyślu

Kapłani

 

ks. dr Arkadiusz Jasiewicz – proboszcz
Data urodzenia: 18. 10. 1980r.
Data święceń: 15. 05. 2005 r.
Objęcie parafii: 29. 06. 2019r.
Adres e-mail: arekj2@interia.eu

Wikariusze:

Ks. Andrzej Socha
Data święceń: 26. 05. 2007 r.
W parafii od: 24.08.2019 r.

Ks. Jakub Kustroń
Data święceń: 03. 06. 2017 r.
W parafii od: 24.08.2019 r.