IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 02. 02. 2020 r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 02. 02. 2020 r.

inndeks

 

1. (Dziś o godz. 17. 00 będzie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic). Składka dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji, a ofiary do puszek na potrzeby sióstr klauzurowych. Pamiętamy w tym dniu o modlitwie za naszych Siostrach Benedyktynkach, Siostrach Sługi Jezusa i Siostrach Opatrznościankach, aby Bóg hojnie im wynagrodził za modlitwę i pracę w naszej parafii.

2. W poniedziałek o godz. 17. 00 będzie spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas szóstych szkoły podstawowej a po Mszy świętej wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 17.00 w kościele.

4. W środę po Mszy św. wieczornej będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej.

5. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Z racji pierwszego czwartku miesiąca w godz. 15. 00 – 18. 00 będzie okazja do spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Bractwa Szkaplerznego i Rodziny Szkaplerznej w sali na nowej plebanii.

6. Z racji pierwszego piątku w godzinach porannych odwiedzimy chorych, spowiadać będziemy od godz. 15. 00. O godz. 16. 30 będzie dodatkowa Msza święta, a po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Tym razem o przewodniczenie w modlitwie prosimy członków Bractwa Szkaplerznego i Rodziny Szkaplerznej a potem młodzież.

7. Ogłoszenie z parafii Salezjanów: Od lutego rozpoczyna działalność Szkoła Chóralna dla dzieci i młodzieży. Prowadzącym będzie pan Piotr Szelążek nauczyciel ze Szkoły Muzycznej. Zapraszamy dzieci i młodzież z klas 4-8 wraz z rodzicami na zajęcia w każdy piątek w godz. 17-18.30 w Auli Zespołu Szkół Salezjańskich.

8. W przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz 11.30 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej, a po niej spotkanie.

9. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

10. Prezydent Miasta Przemyśla i Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu serdecznie zaprasza Sybiraków z rodzinami oraz mieszkańców miasta i powiatu przemyskiego do udziału w uroczystych obchodach 80 rocznicy pierwszej masowej deportacji Polaków na Sybir pod hasłem “Zapal znicz wywiezionym”, w dniu 9 lutego (w niedzielę). Uroczystość rozpocznie się Mszą Św. O godz. 10.00 w naszym kościele, a po niej nastąpi przejazd na nieczynną rampę kolejową Przemyśl Bakończyce, gdzie odbędzie sie dalsza część uroczystości.

Close Menu