IV NIEDZIELA ADWENTU – 22. 12. 2019 r.

IV NIEDZIELA ADWENTU – 22. 12. 2019 r.

inndeks

1. Jutro spowiedź przedświąteczna. Spowiadać będziemy w godz. 10. 00 – 12. 00 oraz 16. 00 – 19. 00 z przerwą na Mszę św. wieczorną. W tych samych godzinach ostatnia spowiedź przed świętami w naszym dekanacie będzie w parafii Salezjanów.

2. We wtorek o godz. 6. 30 zostanie odprawiona ostatnia Msza św. roratnia w tym roku i ostatnia Nowenna do Dzieciątka Jezus, nie będzie Mszy św. o godz. 18. 00. Będziemy modlić się za ks. abp. Adama Szala z racji imienin i rocznicy święceń biskupich. Wtorek jest także dniem Wigilii Bożego Narodzenia, zasiadając wieczorem do wieczerzy wigilijnej stwórzmy podniosłą atmosferę. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie Ewangelii o Narodzeniu Chrystusa, łamanie się opłatkiem oraz śpiew kolęd.

3. W środę przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Świętowanie rozpoczniemy Mszą św. o północy zwaną Pasterką. Z racji Pasterki nie będzie Mszy świętej o godz. 7. 00, pozostałe Msze święte odprawione będą wg porządku niedzielnego. W Boże Narodzenie, które jest Świętem Życia szczególnie zapraszamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, deklaracje znajdują się na ołtarzach bocznych naszego kościoła. Obrońcy życia tradycyjnie zaproszeni są na modlitwę różańcową na godz. 17. 30.

4. W czwartek 26 grudnia, w drugi dzień Bożego Narodzenia przeżywać będziemy święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.

5. W piątek w święto św. Jana Apostoła rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Wizytę będziemy składać w soboty godzinach 9. 00 – 20. 00 oraz w inne dni powszednie w godz. 15. 00 – 21. 00. Podczas trwania kolędy kancelaria parafialna czynna będzie tylko rano w godz. 9. 00 – 10. 00. Program całej wizyty znajduje się w gablotce i na parafialnej stronie internetowej.

6. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – Koło przy parafii Świętej Trójcy zaprasza dzieci do lat 10 na bal karnawałowy 26 stycznia (niedziela) w MDK w Przemyślu. Zapisy w kancelarii, koszt 5 zł.

Close Menu