II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16. 01. 2022 r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16. 01. 2022 r.

 

1. W najbliższym tygodniu zapraszamy kolejne rodziny na Msze Św. o godz. 18.00 i po niej błogosławieństwo rodzin.

2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po Mszy wieczornej spotkanie dla Rycerstwa św. Michała Archanioła.

3. W środę wspomnienie obowiązkowe św. Józefa Sebastiana Pelczara i modlimy się w intencji Archidiecezji oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, a z racji 19 dnia miesiąca polecamy także naszą Ojczyznę. Po Mszy wieczornej spotkanie dla animatorów Róż Różańcowych.

4. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek w ramach przygotowania do bierzmowania Msza Św. o godz. 18.00 i po niej spotkanie dla kl. VI, w sobotę Msza Św. o godz. 18.00 i spotkanie dla kl. VII, a w niedzielę Msza Św. o godz. 11.30 i po niej spotkanie dla kl. VIII. Informujemy, że sakrament bierzmowania w tym roku będzie 12 marca o godz. 11.00.

6. W tym tygodniu także modlimy się za naszych seniorów z racji Dnia Babci (piątek) i Dnia Dziadka (sobota). Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.

7. W ostatnim tygodniu złożyliśmy na tacę kwotę 4830 zł. na potrzeby naszej parafii oraz Róże Różańcowe 1000 zł. Dziękujemy również za ofiary składane z racji błogosławieństwa kolędowego i indywidualnie na konto. Wszystkim serdecznie dziękujemy – „Bóg zapłać”.

8. Z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Krystyna PARTYKA – ul. Borelowskiego. Niech dobry Bóg przyjmie ją do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu