I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 21.02.2021

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 21.02.2021


1. Dziś o godz. o godz. 17. 00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Podczas nabożeństwa będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Na ołtarzach bocznych znajdują się skarbonki Caritas, które możemy wykorzystać do praktykowania jałmużny. Skarbonki będziemy składać w kościele w Niedzielę Miłosierdzia. Można również zakupić miód w cenie 10 zł oraz paschaliki w cenie 8 zł na cele Hospicjum i innych placówek prowadzonych przez Caritas. Dziękujemy za pomoc w rozprowadzaniu tych rzeczy grupie Campus Misericordiae.

3. W środę po Mszy św. wieczornej będzie Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej.

4. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są odprawiane o godz. 9.00; 16.30 (dla dzieci i młodzieży – szczególnie zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowująca się do bierzmowania) i 17.15 (prowadzi Bractwo i Rodzina Szkaplerzna).

6. Spotkanie dla scholi w najbliższą niedzielę o godz. 10.30 w salce na plebani.

7. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na składkę 3670, 00 zł. na potrzeby naszej parafii, a Róże różańcowe złożyły 800 zł, dziękujemy także indywidualnym ofiarodawcom i tym którzy wpłacają na nasze konto – wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarność.

8. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Krystyna BUĆ – ul. Kosynierów, śp. Henryk KOSTERA – z Rzeszowa i śp. Stanisława SZELECH – ul. Kosynierów. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu