XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 r.

1. Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy włączyli się w oktawę Bożego Ciała: ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym dzwonkami, wszystkim grupom niosącym figury, chorągwie, sztandary i baldachim. (Dziś o godz. 17.30 będzie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa).

2. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, będziemy modlić się w intencji Kościoła i Ojca świętego Franciszka. Składka mszalna przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek rano odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Spowiedź będzie w godz. 16.00 – 18.00, a o godz. 16.30 dodatkowa Msza św. Po Mszy św. wieczornej i konferencji rekolekcyjnej adoracja w ciszy do godz. 20.00.

4. W pierwszą sobotę rano Różaniec Męski, a o godz. 17.15 medytacja maryjna, po niej różaniec fatimski i Msza św.

5. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.00.

6. Odpowiadając na kończący się Rok Rodziny w Kościele Powszechnym, pragniemy zaprosić naszych parafian, szczególnie małżeństwa i rodziny, na trzydniowe rekolekcje małżeńskie pt. “Recepta na szczęście w małżeństwie i rodzinie” prowadzone przez dr. hab. Mieczysława GUZEWICZA– małżonka, ojca trójki dzieci, biblisty, katechety, członka Rady ds. Rodziny przy Konferencji Episkopatu Polski, autora wielu książek. Rekolekcje będą prowadzone w naszym kościele, a początek w najbliższy piątek (1 lipca) o godz. 18.00 -Msza św. i konferencja, potem w sobotę o godz. 18.00 – Msza św. i konferencja, a w niedzielę konferencje po wszystkich Mszach św. Przekażmy zaproszenie także swoim bliskim i znajomym, by również mogli skorzystać z tych rekolekcyjnych treści. Serdecznie zapraszamy.

7. Przypominamy o pielgrzymce Koła Przyjaciół Radia Maryja do Częstochowy 9 i 10 lipca, zapisy w poniedziałki w godz. 16.30-18.00 w salce na plebani.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana zmarli: śp. Adam ŁABA – ul. 22 Stycznia, śp. Ryszard GŁADYSZ – ul. Kosynierów i śp. Maria KUSYK – Wałbrzych. Niech dobry Bóg przyjmie ich do swojej chwały: „Wieczne odpoczywanie…”.

Close Menu