V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś na Mszy Św. o godz. 11.30 Rocznica I Komunii Św. Dziękujemy rodzicom i dzieciom Pierwszokomunijnym za piękny udział w Białym Tygodniu.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30, a wcześniej o godz. 17.00 na różaniec w intencji pokoju.

3. W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.

4. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie dla Rycerstwa Św. Michała Archanioła.

5. W środę w czasie nabożeństwa majowego Nowenna do Matki Bożej Niepokalanej, a po Mszy wieczornej spotkanie dla animatorów Róż Różańcowych.

6. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu a w czasie nabożeństwa majowego modlitwa za Ojczyznę z racji 19 dnia miesiąca.

7. W piątek Droga Światła o godz. 9.00. W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy w piątek kl. 6 i kl. 7 na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na adorację prowadzoną przez młodzież RAMu.

8. W sobotę rocznica ingresu ks. abpa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej.

9. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 5120 zł, a Róże różańcowe ofiarowały 2000 zł. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać. Dziś składka na parafie potrzebujące pomocy.

10. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie sakramentu Chrztu świętego zostały przyjęte dzieci: Jakub KLEPACKI i Julia LASKOWSKA – dzieciom i rodzicom życzymy wytrwałości w wierze.

Close Menu